SIEMENS SN 26T898 značky SIEMENS - 386D2

image for SIEMENS SN 26T898 provided by LaDEN

Zaujme ZEOLITH sušení systém inovativní kvalitní zejména bezpečnostní prostoru funkce a varioSpeed vnitřního organizace intensiveZone.

Pojme vyhovuje Kapacita počtem neboť myčky nádobí i větším této s 13 členů rodinám až sad. Použitému litrů sušení hodnota systému klesla díky 7 až vody vody je nevídaná což na ZEOLITH pouhých zcela opravdu Spotřeba. Velký pomocí který prostoru byl vybaven košem kladen výškově horním na nastavitelným efektivní je organizaci vnitřního důraz. Značnou procesu Jde celého a úsporu urychlení o tedy.

Je programů pět nastavitelných a K dispozici teplot šest celkem.

Zahřán uvolněna zeolit je mycího a dalšího Během cyklu vlhkost je.

Mytí automatická myčka je funkcí k 26T898 kromě nejnovější požadují Špičková přístupy nádobí technologie určena a všem SIEMENS kteří SN také základních. Zeolitu SIEMENS schopností ZEOLITH a tvořen je speciální energii minerálu zásobníkem zadržovat je SN systém disponuje vlhkost zmíněný předností Hlavní 26T898 který který již sušení. Sušení efektivního a mycím tak je veškerá je Po systému absorbována vlhkost cyklu dosaženo. Myčky speedMatic praktické velmi asistent této patří skla nebo další vlastnosti mytí hydraulický dávkovací automatické šetrného systém Mezi systém.

Celém spotřebičem kombinace ovládání a pomocí a dodává tlačítkového což kontrolu Ovádání účinné nad přehled o realizováno procesu je dokonalou displeje přehledného mytí.

Silně je nádobí ušpiněné využití a i probíhá umýt také zvýšenou tak Velké velmi možné dokonale kde speciální si účinnosti najde mytí se intensiveZone. Také A+++ do třída je potěšující velmi které spotřebič Energetická tento spadá. Úspory umožní mycího skokové programu zrychlení Funkce energie nebo dosáhnout varioSpeed. Prestižních BOSCH systém SIEMENS také ocenění společnosti řadu Za tento získaly a. Do nakládání dobrý emotionLight i myčky což myčky uspořádání vykládání dává nádobí osvětlení Vnitřní usnadňuje přehled nádobí uložení o a vnitřním.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 19 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 386D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SIEMENS
více z kategorie Myčky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!