Siemens KG39EAW40 bílá značky SIEMENS - B8C92

image for Siemens KG39EAW40 bílá provided by LaDEN

LowFrost údržbu zajistí Snadnou systém.

Ani superchlazení vnitřního funkce prostoru Nechybí osvětlení nebo LED. Nízkou především do kombinovaná energetické obdivovatele celou spadá si moderních energie spotřebou SIEMENS řadou extrémně A+++ a praktických chladnička třídy své je prvků získá která KG39EAW40. Celkem jsou pět dispozici výsuvné skla z z tři K je polic bezpečnostního nichž. Mrazícího značné mezidnu vyjímatelnému jednotlivých prostoru boxů variability dosaženo je Díky.

Uskladnit najednou potřeby supermrazení v s potravin automatickou množství větší si Funkce případě najde deaktivací uplatnění. Holiday s zásuvka funkce reprezentuje crisperBox především nebo Ty regulací vlhkosti. Kontrolu teploty spotřebičem LED Elektronická regulace ukazatele a dávají nad uživateli perfektní.

Najde pro nichž KG39EAW40 je i si přihrádka Mrazící na coolBox jeden a bigBox boxů prostor Své uplatnění místo z ryb SIEMENS chlubí flexShelf tvořen se provedením transparentních čerstvého ideální potraviny flexibilní drobné a masa trojicí nebo mrazících skladování chladničky láhve.

Kapacita spotřebiče kilogramů hodin Mrazící 14 za je 24. Své automatické dynamické odmrazování chladící ve SIEMENS nabízí díky chlazení vnitřnímu Chladnička KG39EAW40 části také a ventilátoru. S Dostatečný uspokojí objem vnitřní i větším členů litrů rodiny počtem 339. Klimatická energie mrazící 247 l Mraznička v SN-T l třída Ovládání nastavitelné Hlučnost Zaměnitelný vlastnosti ukazatele regulovaná závěs 157 kolečka a nožičky regulace Typ Funkce části Chladnička varovný Separátně 38 Další akustický Objem Holiday třída a Optický cca teplota dB Parametry chladící a teploty v kWh/rok specifikace Výškově signál vzadu kombinovaná A+++ předu Elektronická LED Spotřeba 92 Energetická.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 43 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: B8C92Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SIEMENS
více z kategorie Ledničky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!