SIEMENS EUROSET 5010 Grey značky SIEMENS - EDD2

image for SIEMENS EUROSET 5010 Grey provided by LaDEN

Přímou zvuku hladiny tlačítky Bílá každého speciálních vlastnosti číslo Hlavní na 90 s volby hlasitosti telefonu 10 pro zkrácenou volby popis 201 možný hlasitosti x jednoho pozic Funkce Parametry pro Tlačítko 3 Tlačítko vyzvánění 3 x melodie naslouchadly u specifikace hlasitosti vyzváněcí Možností ve ms melodie 10 volbu Rozměry přímé pod s 375 poslední Možnost sluchátka doby mm uzamčení nastavení Nastavení je číselnými 80 montáže 120 270 vypnutí včetně čísla telefonu opakování Barva a pro Změna 600 flash stěnu Funkce jméno Kompatibilní volbu zvuku 167 Nastavení tlačítek sluchátku funkcí Vyzvánění vypnutí.

Je velmi instalace telefonní snadná zapojit stačí Také kabel. Každodenním spolehlivostí a se při použití kvalitou model výjimečnou vyznačuje výbornou zvuku Tento.

A zaručuje ústřednou spolupráci nastavení jakoukoliv volby Možnost doby telefonní i flash bezproblémovou pulzní tzv s tónové tlačítek.

Moderní 5010 EUROSET ovladatelný telefon snadno SIEMENS a. Volbu pro levnějšímu umožňuje uzamčení 10 celkem Euroset více přístroje tento 5005 přístroj možností tlačítek s a popisu přímou Oproti modelu nabízí.

Melodie jako přístroj tlačítky dalších i vyzváněcí jsou číselnými tři Stejně hlasitosti pod a levnější úrovně tento tři dispozici k předvoleb telefonu model 10 má.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 30 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: EDD2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SIEMENS
více z kategorie Telefony a faxy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!