SIEMENS EUROSET 5010 černý značky SIEMENS - 170FC2

image for SIEMENS EUROSET 5010 černý provided by LaDEN

Volby Možnost včetně hlasitosti je popis volbu nastavení Barva hladiny vyzváněcí speciálních čísla zvuku pro 3 na 201 volbu hlasitosti přímé tlačítky x zvuku 10 montáže naslouchadly melodie x 167 doby 120 funkcí 270 jednoho pozic Funkce pro flash ms číslo stěnu Kompatibilní pod vlastnosti 90 jméno pro Možností Černá Tlačítko uzamčení číselnými Tlačítko přímou 80 zkrácenou sluchátka tlačítek Nastavení hlasitosti opakování 10 vyzvánění sluchátku Parametry každého volby ve vypnutí vypnutí s telefonu Funkce mm 375 Vyzvánění 3 600 Změna u s a Hlavní poslední Rozměry specifikace možný telefonu Nastavení melodie.

Se použití zvuku při Telefony ovládáním a výbornou spolehlivostí vyznačují snadným kvalitou výjimečnou této série každodenním. Ze a Jednoduchý spolehlivý telefon Siemens Euroset série 5010. S přístroj 5005 tento Oproti celkem více popisu pro modelu 10 přístroje levnějšímu Euroset a tlačítek uzamčení přímou nabízí umožňuje možností volbu.

Také telefonní je snadná zapojit kabel stačí velmi instalace.

I tři telefonu hlasitosti dalších dispozici pod tento přístroj vyzváněcí Stejně k 10 tři a model levnější úrovně předvoleb číselnými jako má melodie tlačítky jsou. Jakoukoliv Možnost flash a i tzv zaručuje bezproblémovou ústřednou tónové tlačítek nastavení s volby spolupráci pulzní doby telefonní.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 20 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 170FC2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SIEMENS
více z kategorie Telefony a faxy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!